Aparatura pomiarowa dla przemysłu

SENSORTECH

Poszukiwanie możliwości poszerzenia oferty nowoczesnej aparatury pomiarowej zaowocowały podjęciem współpracy z firmą SENSORTECH, specjalizującą się w produkcji wilgotnościomierzy procesowych, wykorzystywanych do ciągłej kontroli produktów gotowych i surowców. Zaawansowane rozwiązania opracowane przez firmę znalazły zastosowanie w urządzeniach mogących dokonywać pomiarów wilgotności w sposób bezkontaktowy, jak i przy kontakcie z produktem.

Wilgotnościomierze procesowe firmy SENSORTECH są wykorzystywane do pomiarów on-line produktów spożywczych, materiałów budowlanych, paliw sypkich i biomasy, a także płyt gipsowych i płytek ceramicznych. Oferowane narzędzia znajdują więc swoje zastosowanie w branży spożywczej, energetycznej, hutniczej, górniczej oraz budowlanej.

Nawiązana współpraca z firmą SENSORTECH pozwoliła naszemu przedsiębiorstwu otworzyć się na zupełnie nowe rynki. Od samego początku kooperacji jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń na terenie Polski. Odpowiadamy przede wszystkim za dostawy wilgotnościomierzy, a ponadto także za wsparcie techniczne oraz serwis urządzeń.

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania.

INDUSTA Jerzy Janota

Wesoła 14
40-627 Katowice

industa@industa.pl +48 661 549 034 http://industa.pl/wp-content/themes/industa/assets/images/base/logo.svg
NIP 954-119-42-10