AWITE

Awite

Nasze przedsiębiorstwo już od dawna współpracuje z renomowanymi firmami działającymi w obszarze biogazu. Jednym z naszych głównych partnerów jest firma AWITE, która istnieje od 20 lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwoliło jej na opracowanie innowacyjnych metod oraz technik pomiarowych. Wysoka jakość usług, nowoczesna aparatura, a także ciągły rozwój to cechy, którymi odznacza się wspomniana marka. Dostarczane przez nią urządzenia służą do badania składu między innymi biogazu, syngazu, czy też gazu kopalnianego.

Oferowane przez firmę analizatory są wykorzystywane w różnego rodzaju obszarach, jak na przykład w oczyszczalniach ścieków, zakładach utylizacji, kopalniach oraz na wysypiskach śmieci. Ponadto stanowią one bardzo ważne wyposażenie uczelni, instytutów oraz laboratoriów badawczych działających w obszarze biogazu i biometanu.

Jako przedsiębiorstwo INDUSTA, jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy AWITE na rynku polskim. Zajmujemy się dostarczaniem analizatorów, a ponadto oferujemy wsparcie techniczne oraz serwis urządzeń.